www.bovys.cz

Děkujeme za sdílení našich stránek.

Velkoobchod ovoce zelenina

Dovoz a prodej čerstvého ovoce, zeleniny, konzumních brambor, kysaného zelí, bylinek, žampionů, suchých plodů a ořechů. Zásobujeme gastro provozy, obchodní řetězce i celou řadu soukromých obchodů.

Partnerství s firmou Bovys

Obchodované komodity nakupujeme od velkých i menších pěstitelů na Moravě a v Čechách. Zboží dovážíme i z dalších evropských zemí, převážně ze Španělska, Polska, Itálie a Slovenska. V našem sortimentu najdete tradiční zástupce na trhu s ovocem a zeleninou i exotické plody z celého světa. Pro důsledné zajištění produkce nezávadných potravin využíváme standarty řízení dle normy HACCP

Využíváme moderní technologie k zajištění celého průběhu dodávek Vašeho zboží. Od telefonické objednávky až k závozu se o Vás a Vaše zboží starají naši zaměstnanci a šetří maximum času a usilí pro Vaše vlastní podnikání.

Naši obchodníci pracují v zázemí velké společnosti a mají tak velmi dobré podmínky k nákupu kvalitního zboží za rozumné ceny. Všem našim zákazníkům nabízíme věrnostní program Bovysák se zajímavými odměnami za Vaše odběry.

Naši obchodní zástupci jsou Vám kdykoli telefonicky k dispozici. Objednávky řešíme operativně a individuálně. Snažíme se všem našim zákazníkům vycházet vstříc a zajistit optimální podmínky pro jejich podnikání.

  • základní modul
  • rozměry

Základní modul je vhodný pro umístění v prostoru i ke stěně a umožňuje využití více prvků v sestavě na míru pro jakýkoli prodejní prostor. Vnitřní rozměry respektují velikost přepravky HV a umožňují optimální využití místa.

Systém je vyroben z masivního dřeva s kovovými spojovacími prvky. Hlavními přednostmi jsou nízká hmotnost (cca 40kg), variabilita v detailu i v prostoru, rychlá montáž a přírodní design.

Samozřejmostí je snadná údržba i možnost řešení vážnějších oprav výměnou poškozených prvků přímo na místě, tedy bez narušení kontinuity prodeje.

rozměry: š 135cm - h 88,5cm - v 79cm
kapacita: 8 HV přepravek

  • se šikminou
  • rozměry

Modul se sklopnou šikminou vychází ze základního prvku systému Bovys a umožňuje tak vzájemné kombinace.

Šikmá výstavní plocha je lépe orientovaná k zákazníkovi. Modul je vhodný k umístění ke stěně nebo v prostoru v párech zády k sobě. Základní kapacita je 8 HV přepravek. V případě potřeby je možné využít prostor pro 2 přepravky v zadní části spodního patra.

Díky nízké hmotnosti a jednoduché a rychlé montáži (sestavení za cca. 5 minut) lze snadno vytvářet ucelené sestavy. Bezproblémové využití prodejního prostoru je tak možné i bez nutnosti vyrábět regály na míru.

rozměry: š 135cm - h 95,5cm - v 161,5cm
kapacita: 8 HV přepravek (+2HV rezerva)

Náš tým

O Vaši spokojenost a nadstandardní služby se stará profesionální tým telefonních operátorů a oblastních obchodních zástupců. Naši zaměstnanci pracují s moderními technologiemi pro správu objednávek, skladů a logistiku. Obchodní zástupci naše klienty pravidelně informují o výhodných nabídkách a probíhajících akcích a pomáhají s optimalizací skladby i množství zboží ve Vašich provozovnách.

Dopravu do celé České republiky zajišťuje naše vlastní logistické oddělení ve spolupráci s pracovníky distribučních středisek ve Štokách, Praze a Českých Budějovicích a sítí profesionálních řidičů.

Veškeré objednávky vyřizujeme do 24 hodin.

 skvělí lidé, pracující v naší společnosti, jsou vždy připraveni pracovat i pro vás. řada naších partnerů jsou dlouholetými a spokojenými klienty nebo spolehlivými dodavateli firmy Bovys 

Bovys s.r.o.

Sídlo firmy:
Dědová 40, 539 01 Hlinsko
IČ: 62028626 DIČ: CZ 62028626
Společnost je zapsána v OR Krajského soudu
v Hradci Králové, oddíl C, vložka 7035

korespondenční adresa:
Štoky 516, 582 53 Štoky

mapa

bovyszc.syvob[čánivaz] 569 425 471

Kontakty

Karel Boháč - jednatel
kbohacmlzc.syvob[čánivaz]
Stanislav Pečinka - výkonný ředitel
733 602 458 pecinkazc.syvob[čánivaz]

Štoky 516, 582 53 Štoky
569 425 471 bovyszc.syvob[čánivaz]

Štoky 516, 582 53 Štoky
Michal Rákosník
602 525 982 rakosnikzc.syvob[čánivaz]