www.bovys.cz

Děkujeme za sdílení našich stránek.

Služby pro školy

Individuální přístup a vysoká kvalita služeb i produktů. Bovys se vždy snaží nabídnout něco navíc a proto nasloucháme Vašim požadavkům a sami přemýšlíme, jak usnadnit práci Vám i Vašemu personálu.

Chceme být lepší než ostatní!

Zaváží Váš dodavatel ovoce a zeleninu pro děti každý týden? Je ovoce tříděné podle počtu žáků ve třídách? Můžete si domluvit individuální podmínky a ušít všechny služby právě Vám na míru? S Bovysem se můžete soustředit pouze na svoji práci, protože my tu svoji děláme opravdu dobře.

Jako doplňkový program poskytuje naše společnost školám a žákům komplexní servis a dodávku mléčných výrobků podporovaných Evropskou unií v rámci programu Mléko pro evropské školy.

Do vaší školní jídelny dodáme ovoce a zeleninu dle vašich telefonických objednávek. V naší společnosti je zaveden systém kritických bodů HACCP, který zaručuje čerstvost a nezávadnost námi dodávaných produktů.

Evropská unie poskytuje dotace na tzv. doprovodná opatření jako jsou vzdělávací projekty, exkurze, vzdělávací pomůcky a mnoho dalšího pro žáky v programu Ovoce a zelenina do škol. S námi vaše děti budou čerpat maximum prostředků, na které v rámci evropských programů mají nárok.

Mléko do školdotované mléčné výrobky

Cílem podpory spotřeby mléčných výrobků je snížení deficitu vápníku u dětské populace prostřednictvím konzumace mléka a zlepšení stravovacích návyků dětí. Tento program administruje Státní zemědělský intervenční fond s podporou EU.
skolyzc.syvob[čánivaz]

Zásobování jídelendenní závozy ovocem a zeleninou

Naši obchodní zástupci operativně a individuálně zajistí dodávky čerstvého ovoce a zeleniny.Ke kontrole potravin využíváme standardy řízení dle HACCP, omezující rizika ohrožení zdraví systematickou, preventivní činností.
skolyzc.syvob[čánivaz]

Zapojte se  s Bovysem

Naše společnost je velice hrdá na výsledky oficiálních statistických průzkumů Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF). Ve školním roce 2014/2015 jsme byli největším dodavatelem ovoce a zeleniny do škol. Důvěra takového množství škol a jejich vedení je pro nás zavazující i do budoucna.
Věříme, že Vás naše nabídka osloví a rádi Vám poskytneme další informace při případné osobní schůzce.

500
MĚST A OBCÍ
743
ŠKOL
125652
ŽÁKŮ data SZIF 2014/15

 Evropská Unie a Státní zemědělský fond. To jsou hlavní garanti projektu Ovoce a zelenina do škol, na kterém se firma Bovys podílí jako přední dodavatel a partner velkého množství škol.